Symulator
Oświetlenie LED do sufitów

NAPINAMY.COM

zadzwoń 602-307-290 info@napinamy.com

Kilka słów o nas...

MAKSEL-STYL” to firma specjalizująca się montażu SUFITÓW NAPINANYCH typu: WALL, 3D, AQUA, COLORLIGHT,EXPO, EXTERIOR, INVISIBLE, LIGHT, LUME, MICROSORBER, PERF, MICROSORBER, SKY, STANDARD, VIDEO, LAKO. Świadczymy wysokiej jakości usługi aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony. Posiadamy bogate doświadczenie w napinianiu sufitów. Oferujemy nietylko montaż sufitów napinanych ale także prfesjonalną i fachową pomoc przy doborze materiałów oraz konstrukcji. Napinany sufit doskonale nadaje się zarówno do siedziby firmy jak i restauracji, banku, kina, pływalni, pomieszczeń mieszkalnych: kuchni, pokoju, łazieki, sypialni itp.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą w zakłądce: OFERTA

MAKSEL-STYL” to firma z długą tradycją, specjalizująca się w dystrybucji i sprzedaży OŚWIETLENIA LED, zasilaczy, profili oraz innych akcesoriów do montażu LED. Oferujemy Państwu doskonałe produkty w atrakcyjnych cenach. Posiadamy szeroki wybór TAŚM LED oraz ŻARÓWEK LED. W naszej firmie spotkają się Państwo z uśmiechem oraz fachową poradą.

Nasze produkty zawierają wyłącznie diody LED czołowego producenta na świecie: firmy EPISTAR z Tajwanu (nie sprzedajemy chińskich odpowiedników). To gwarancja najwyższej jakości urządzeń i gwarancja używania ich przez długie lata. Co ważne, wszystkie podawane przez nas parametry lamp idealnie odzwierciedlają ich rzeczywisty stan. Dlatego możesz być pewien, że kupujesz dokładnie to, czego oczekujesz.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą prduktów LED w naszym sklepie internetowy: Maksel-styl.pl