Symulator
Oświetlenie LED do sufitów

NAPINAMY.COM

zadzwoń 602-307-290 info@napinamy.com

LIGHT

LIGHT to nowoczesna technologia, która pozwoli rozświetlić każde pomieszczenie białym, ciepłym, miłym i bezcieniowym światłem. LIGHT to system, na który składa się: specjalna powłoka z kolekcji TRANSPARENT oraz system świetlny w postaci ściemnialnych świetlówek o białej barwie lub system LED bar.

W zależności od natężenia światła LIGHT, może służyć nie tylko do oświetlenia pomieszczenia, ale także jako element dekoracyjny, dzięki możliwości instalacji specjalnego oprogramowania, które steruje „grą świateł” – ustawieniu sekwencji świetlnych o określonym rytmie, natężeniu i animacji.

Dodatkowym atutem systemu jest membrana o unikalnych właściwościach, która rozprasza światło tworząc miłe dla oka i organizmu „okno na świat”. SUFITY NAPINANE stosowane w rozwiązaniu LIGHT to referencje katalogowe Cristal White T5077, Cristal T5001 i Cristal Pearl T5065 oraz T5240 Cristal Moon.

LIGHT może być montowana na suficie, ale również na ścianach lub jako ozdoba pomieszczenia w dowolnym kształcie. W zależności od potrzeb powłoka może być nadrukowana dowolnym motywem, perforowana lub akustyczna.