Symulator
Oświetlenie LED do sufitów

NAPINAMY.COM

zadzwoń 602-307-290 info@napinamy.com

AQUA

Sufit napinany AQUA idealnie sprawdza się w basenowym środowisku. Jest materiałem odpornym na wilgoć, chlor, siarczany oraz inne szkodliwe substancje. AQUA to idealne rozwiązanie do basenów (prywatnych i publicznych), parków wodnych, łaźni parowych, saun czy też ośrodków SPA. Stanowi także doskonałą, pełną barierę dla wytwarzanej pary, co jest gwarancją, że szkodliwe opary nie przechodzą powyżej punktu konstrukcyjnego.

Membrana jest całkowicie odporna na często występujący wysoki poziom wilgoci stąd idealnie nadaje się do zastosowania w łaźniach parowych.

Dodatkową zaletą są doskonałe właściwości akustyczne, które rozpraszają hałas i niwelują pogłos, który tak często występuje w środowiskach basenowych.

Materiał jest całkowicie nietoksyczny i posiada certyfikat higieniczny. Poprzez swoją estetykę i elastyczność sufit napinany DPS pozwala na stworzenie dowolnej kombinacji kolorów, tekstur i kształtów - jest stosowany z dużym powodzeniem w wielu prywatnych basenach i ośrodkach SPA.

W suficie napinanym AQUA można swobodnie zamieścić wszystkie rodzaje wyposażeń i urządzeń stosowanych w bazowym suficie. AQUA w 100% nadaje się do recyklingu.